Naujienos

Suvirinimo pamokos, kuriose moko UAB „Arginta Engineering“ specialistai

2021 12 30


Ar pamokos gali būti ne tik įdomios, naudingos, bet ir įkvėpiančios? Tikrai taip! To pasiekti padeda profesinio mokymo ir verslo bendradarbiavimas, imonių specialistų – praktikų integracija į mokymo procesą, kuomet mokiniai gali turėti betarpišką pokalbį ar perimti žinias iš sėkmingos karjeros pasiekusių specialistų, išgirsti apie svarbiausius žingsnius žengiant šiuo keliu, perimti profesines žinias ar susipažinti su realiais įmonėse vykstančiais procesais ir vykdomais projektais.

 2021 m. gruodžio 14 d.  Vilniaus technologijų mokymo centre (VTMC) Inžinerinės pramonės  sektoriniame praktinio mokymo centre 6 ir 7 pamokos metu įmonės UAB „Arginta Engineering“  specialistas Karolis  tapo mokytoju ir iš savo praktinės patirties dirbant įmonėje, vedė pamokas šiomis temomis: „Detalių ir jungčių paruošimas bei lankinis kampinių siūlių suvirinimas lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) aktyvių apsauginių dujų aplinkoje pagal brėžinius ir SPA”.

Būsimieji suvirintojai susidomėję klausėsi praktinių patarimų ir galėjo pažinti realių projektų brėžinius ir pavyzdžius iš savo srities profesionalo bei laukia kitų pamokų, kurias ves praktikai. Kartu su įmone UAB „Arginta Engineering“ yra suplanuotos pamokos šiomis temomis:


0001_iliustracijos-svetainei-10_1640855999-eb4c72ab9100f94cf5f54eacbfbbd9b7.png
 • Suvirinimo procedūrų aprašo SPA paskirtis ir taikymas (LST EN ISO 15607. SPA sudarymo principai ir turinio reikalavimai (LST EN ISO 15609).
 • Virintinų siūlių neardomoji (vizualinė) kontrolė pagal LST EN ISO 17637
 • Suvirinimo defektų klasifikacija ir jų atsiradimo priežastys Suvirinimo defektų, kokybės lygmenys
 • Dažniausių defektų suvirinant pusautomačiu identifikavimas, ir būdai jiems išvengti
 •  Parametrų pagal suvirinimo procedūrų aprašus nustatymas ir tikrinimas                     
 •  Nerūdijančio plieno MIG/MAG suvirinimo, jungčių paruošimo ir deformacijų prevencijos ypatumai
 •  Specifinės MIG/MAG suvirinimo medžiagos, naudojamos nerūdijančio plieno suvirinimui
 •  Suvirinimo elektrodinės vielos ir apsauginių dujų tipai, jų paskirtis ir funkcijos
 •  MIG/MAG suvirinimo medžiagų saugojimas, paruošimas ir naudojimas
 •  Suvirinimo medžiagų parinkimas konkrečiam darbui pagal suvirinimo procedūrų aprašus
 •  Metalų lydomojo suvirinimo kokybės reikalavimai (LST EN ISO 3834-1,4).
 
UAB „Arginta Engineering“ yra sudėtingų įrengimų gamybos įmonė, bendradarbiaujanti su skirtingais sektoriais: energetikos, celiuliozės ir popieriaus, naftos ir dujų, kėlimo įrengimų, statybos, pakavimo, medienos apdirbimo, kalnakasybos, triukšmo minimizavimo įrengimais, skysčių apdorojimu, atsinaujinančia energetika ir kita. Dirbanti su pasaulinio žinomumo prekiniais ženklais.