Naujienos

Tarptautiškumo plėtra: pasakojimai apie Ispaniją ir svečiai iš Slovėnijos

2019 05 29
Stiprinant naują draugystę su Slovėnijos techninės pakraipos gimnazija VEGOVA gegužės 28 d. Vilniaus technologijų mokymosi centrą aplankė šios mokyklos mokytojas Tomaž Medica. Svečias domėjosi elektrotechnikos pagridų dėstymo metodika, Energetikos ir mechatronikos skyriaus technine baze, tolimesnėmis bendradarbiavimo galimybėmis.
Prieš pietus, drauge su svečiu iš Slovėnijos, Energetikos ir mechatronikos skyriaus bibliotekoje susirinkę Mokymo centro mokiniai klausėsi Vido Nagorno ir Gvido Reinikio paruošto pranešimo. Vaikinai dalyvavo Vilniaus technologijų mokymo centro vykdomo „Erasmus+“ projekto „Prof[net]work: įgūdžiai besimokančiai bendruomenei profesiniame mokyme“ ilgalaikėje profesinėje stažuotėje Ispanijoje, Valencijos mieste. Daugiau nei tris mėnesius metalo apdirbimo įmonėje savo įgūdžius stiprinęs Vidas džiaugėsi įgijęs konkurencingumą darbo rinkoje – turint darbo programinėmis staklėmis patirtį lengva gauti pastovų, gerai apmokamą darbą. Vaikinas akcentavo ne tik įgytų įgūdžių naudą, bet ir suteiktas galimybes plėsti akiratį: pažinti naują kultūrą, kalbą, įveikti asmeninius iššūkius.

0001_dsc_0201_1559136574-dee2b18f0442783f71980d2eb748967a.jpg
Projektą finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai. Veikla vykdoma gavus Europos Sąjungos paramą pagal „Erasmus+“ programą.