Naujienos

TECHIN įvyko 3 nacionaliniai profesinio meistriškumo konkursai

2023 03 14

2023 m kovo 1 - 2 dienomis Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN) matėme daug laimingų mokinių ir jais besididžiuojančių mokytojų iš visos Lietuvos!

Pas mus jie buvo atvykę varžytis net trijuose nacionaliniuose profesinio meistriškumo konkursuose: Suvirintojo, šaltkalvio ir metalo apdirbimo staklių operatoriaus!

Išrinkti geriausius profesines kompetencijas demonstruojančius dalyvius, kurie bus deleguojami atstovauti #Lietuvai Baltijos šalių profesinio meistriškumo konkurse tikrai nebuvo lengva, tačiau šiandien norime pasidalinti renginio akimirkomis ir dar kartelį pasveikinti prizininkus:


0001_0e4a2688_1678796271-1ee1f6904d532ef88a0f6a1f39ca8a5c.jpg

Šaltkalvių konkursas:
1 vieta - Kauno technologijų mokymo centras (Aivaras, Emilis, Laurynas). Profesijos mokytoja Ilona Tamošiūnienė.
2 vieta - Zarasų profesinė mokykla (Martynas, Titas, Donatas). Profesijos mokytojas Vytautas Kruopis.
????Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (Denis, Benediktas, Eimantas). Profesijos mokytojas Raimondas Mešinis.

Metalo apdirbimo staklių operatorių konkursas:
1 vieta - Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (Robert, Marius, Tomas). Profesijos mokytojas Justinas Dundulis.
2 vieta - Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (Andžej, Ričardas, Arvydas). Profesijos mokytojas Julius Jančiauskas.
????Kauno technologijų mokymo centras (Gytis, Domantas, Mantas). Profesijos mokytojas Rolandas Šertvytis.

Suvirintojų konkursas:
1 vieta - Alytaus profesinio rengimo centras (Juras, Evaldas, Aivaras). Profesijos mokytojas Tomas Kuniejus.
2 vieta - TECHIN - Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (Naglis, Paulius, Vakaris). Profesijos mokytojas Kazimieras Labokas.
2 vieta - Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras (Nedas, Deividas, Dominykas). Profesijos mokytojas Egidijus Bražinskas.

Už bendradarbiavimą organizuojant konkursus dėkojame Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacijai (LINPRA), o už iniciatyvą surengti metalo apdirbimo staklių operatoriaus konkursą - Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centrui (KPMPC)