Naujienos

„Valanda su biuro administratorėmis“: naujos žinios, šmaikščios mintys ir padėkos žodžiai TECHIN bendruomenei

2023 05 23


2023 m. gegužės 17 d. Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN), skaitmeninių technologijų ir verslo administravimo skyriuje, vyko biuro administratorių 22-BA.1 grupės baigiamasis modulio „Pagalba įstaigos vadovybei ir darbuotojams, organizuojant kasdienę įstaigos veiklą“ renginys – susitikimas „Valanda su biuro administratorėmis“.

22-BA.1 grupės narės labai intensyviai ir atsakingai ruošėsi baigiamajam modulio renginiui ir šių darbščių merginų pastangos atsipirko su kaupu – jos puikiai susitvarkė su užduotimi: renginys buvo įdomus, informatyvus ir puikiai atspindėjo būsimų biuro administratorių kompetencijas.

Modulio mokytoja Virginija Puodžiukienė tarė sveikinimo žodį renginio organizatorėms ir susirinkusiems renginio svečiams. Renginio koordinatorė džiaugėsi, kad renginio organizatorės nepabūgo iššūkių bei viešumo ir į renginį pakvietė mokyklos bendruomenę. 


0001_untitled-design-2_1684826182-d76006af141f6274dfbcdb2f532049f5.png
Renginys „Valanda su biuro administratorėmis“ buvo paremtas mokymosi metu įgautomis žiniomis apie biuro administratoriaus darbą ir kompetencijas. Labiausiai įsimenantis renginio aspektas - šmaikščiai sumodeliuotos, tačiau pamokančios situacijos apie bendravimo (komunikavimo) bei aprangos etiketą. Mokinės pristatė savo kūrybos laidą „Klausimėlis“ apie biuro administratoriaus darbą, kurioje kalbinti pašnekovai atsakinėjo į įvairius klausimus apie tai, kas būtent yra biuro administratorius, ką jis veikia, už ką yra atsakingas ir net kaip turi atrodyti. Atsakymų sulaukta įvairių – ir teisingų, ir... šmaikščių! Renginio svečiams tai buvo galimybė įgyti naujų žinių arba „atnaujinti“ jau turimas, kadangi grupės merginos labai išsamiai komentavo laidoje užduodamus klausimus ir trumpai, bet informatyviai pateikė teisingus atsakymus, kartais paneigdamos ir neteisingus stereotipus.

Būsimosios biuro administratorės skyrė didelį dėmesį biuro administratoriaus kompetencijoms bei pabrėžė, kad labai svarbu išmanyti savo darbą, būti atsakingu, empatišku, išmanyti bendravimo ir aprangos etiketą, tinkamai komunikuoti. Nuošalyje nepaliktos net ir tokios, atrodytų, nereikšmingos detalės, kaip aksesuarų bei kvepalų pasirinkimas.

Antrojoje reginio dalyje svečiai turėjo galimybę atlikti kryžiažodžio, glaudžiai susijusio su biuro administratoriaus programa, užduotį, kurios metu, traukiant iš indo saldainį, su prie jo prikabintu, ant lapelio užrašytu, klausimu, turėjo į jį teisingai atsakyti. Klausimų buvo pačių įvairiausių: apie dokumentų ruošimą, bendravimą, konfliktus, pasisveikinimą...

Renginio „Valanda su biuro administratorėmis“ organizatorės pasidžiaugė, kad besimokydamos TECHIN, įgavo daug naudingų žinių.

Grupės vardu skambėjo nuoširdžios padėkos: mokytojams - už suteiktas žinias, administracijai – už praktinę pagalbą, kitoms biuro administratorių grupėms - už skirtą laiką.

Renginio komandos  vadovė A. Potkina padėkojo ir savo komandai - už įdirbį ir pastangas.

Renginį vainikavo buvusios TECHIN mokinės alumnės Katažynos Kijevič padėkos žodis už įgytas žinias, patirtį ir gerą laiką besimokant. Ji taip pat linkėjo sėkmės kitiems, siekiant užsibrėžtų tikslų.

Po įvykusio renginio vyko refleksija, organizatorės dalinosi savo mintimis: šis darbas - renginio planavimas - tikrai nebuvo iš lengvųjų, bet didelio noro puikiai pasirodyti vedamų merginų komandinis darbas tapo reikšmingai lengvesnis. Kiekviena iš jų kruopščiai ruošėsi ir dirbo iš širdies, skirstėsi darbus ir dalinosi nuomonėmis, kaip daryti, kad padaryti gerai. Žinoma, labai jaudinosi, bet viską atpirko tai, jog kiekviena iš jų buvo vedama įvairiausių teigiamų emocijų. Už suteiktas žinias, empatiją, postūmius, kai būdavo labai sunku, už dalykiškus patarimus, paskatinimus mokinės  dėkojo savo mokytojai Virginijai Puodžiukienei, kuri visada joms būdavo pavyzdžiu.

- Didžiuojamės savo darbu, nes įdėjom didelę dalį savęs. Šypsenos nedingo nuo mūsų veidų tiek renginio metu, tiek ir dar ilgai po jo! – sakė renginio organizatorės.
 
Tegu šypsenos niekada nedingsta nuo Jūsų veidų, merginos!
Sėkmės!
 
 
23/1 BA grupės mokinė Justina Ulevič