Naujienos

Vilniaus technologijų mokymo centro projektas – tarp kokybiškiausių skatinant skaitmenizaciją

2021 10 06

Atvirame naujos kultūrinės erdvės „Lukiškių kalėjimas 2.0“ kieme 2021 m. rugsėjo 30 d. įvyko kasmetinis Švietimo mainų paramos fondo (ŠMPF) šventiniai „Kokybės konkurso“ apdovanojimai.

Renginio metu ŠMPF apdovanojo kokybiškiausius „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektus įgyvendinusias institucijas. Šiemet pirmąkart apdovanojimo sulaukė tvariausi ir gamtai draugiškiausi projektai bei tie, kurie stipriausiai skatina įtrauktį ir skaitmenizaciją.

Būtent skaitemenizacijos kategorijoje ir buvo nominuotas Vilniaus technologijų mokymo centras už kokybiškai įgyvendintą programos Erasmus+ projektą „Prof[net]work įgūdžiai besimokančiai bendruomenei profesiniame mokyme“ kurio pagrindinis tikslas – kurti, skatinti ir plėtoti tinklinę profesinio mokymo centro bendruomenės mokymosi kultūrą lokaliu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.

Projekto iniciatorė, Plėtros skyriaus vedėja Milena Puchova džiaugiasi įvertinimu: „Džiugu, jog organizacijos tikslingas darbas skaitmenizacijos srityje yra pastebėtas, o įgyvendintas projektas įvertintas tarp kokybiškiausių projektų skaitmenizacijos kategorijoje.”


0001_picsart_10-03-08-13-05_1633521995-82a715238aeaceb97ceaeb9d109ae475.jpg
Šio projekto veiklų metu remiantis visuminio mokymosi, mokymosi visą gyvenimą, lygiateisiškumo ir įvairovės principais buvo siekiama skatinti visų bendruomenės narių: pedagogų, ugdymo organizatorių, administracijos darbuotojų ir mokinių – profesinių bei bendrųjų kompetencijų ugdymą(si). Visų projekto tikslinių grupių dalyvavimas ir profesinių, didaktinių, švietimo ir ugdymo proceso vadybos kompetencijų turinys buvo grindžiamas moderniųjų technologijų įvaldymu ir taikymu.

Įgyvendinto projekto rezultatas – besimokančios bendruomenės kompetencijos, leidžiančios įgyvendinti kokybinius pokyčius profesiniame mokyme.

2021 m. Švietimo mainų paramos fondo „Kokybės konkurso“ nominantų sąrašą rasite ČIA.