Naujienos

VTMC stažavosi Ispanijos „Don Bosco“ mokyklos atstovai

2022 05 18

2022 m. gegužės 3-5 dienomis Vilniaus technologijų mokymo centre (VTMC) darbo stebėjimo vizitui buvo atvykę 4 atstovai iš Ispanijos Don Bosco profesinės mokyklos.

Kolegos iš Baskų krašto paprašė suorganizuoti jiems vizitą Lietuvoje ir supažindinti su Vilniaus technologijų mokymo centru bei jo ir padalinių valdymu, vykdoma pameistrystės, mokinių praktikos bei tarptautinių stažuočių organizavimo veikla ir praktine patirtimi.
 
Svečiai buvo supažindinti su VTMC bendruomene, istorija ir siekiais, struktūra ir valdymo forma. Taip pat - Lietuvos švietimo sistema ir profesinis mokymas.
 
Pristatyti VTMC Sektoriniai praktinio mokymo centrai ir jų veikla. Svečiai supažindinti su praktinio mokymo baze. Aptartos tarptautinių stažuočių organizavimas ir įgyvendinimas.
 
Mokytoja Justina Balsė kolegoms pristatė Akademija.IT, kaip verslo ir profesinio mokymo bendradarbiavimo sėkmingą pavyzdį, supažindino su istorija, tikslais, veikla ir veikimo modeliu.

0001_img_20220504_115010_1652706137-54fc0374d85af6b4f5a4ddd9102b0719.jpg
Mokytojas Vaidotas Klemka supažindino su mechatronikos centru ir metalo apdirbimo staklininkų mokymo patirtimi.
 
Praktinio mokymo vadovė Alina Vaitekūnienė pristatė VTMC mokinių praktinio mokymo ir praktikos organizavimo subtilybes, pristatė pameistrystės mokymosi formą.
 
Svečiai apsilankė Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje, čia skyriaus vedėjas Vitalij Zaleskij kartu su komanda pristatė skyriaus veiklą, supažindino su mokymo programomis ir praktinio mokymo baze, aptarti pameistrystės organizavimo keliami iššūkiai.