Naujienos

„Youth to Youth“: tarptautinės mokinių veiklos nuotoliniu būdu (video)

2021 12 30

Erasmus+ projektas „Youth to Youth“ (jaunimas jaunimui) dėl pandemijos perkėlė veiklas į virtualią erdvę. Vilniaus technologijų mokymo centro (VTMC) suvirinimo, mechatronikos ir JavaScript programų mokiniai dalyvavo diskusijose, žaidė žaidimus, kūrė vaizdo įrašus, rengė tekstus virtualioms projekto veikloms.

Projekto veikla „Aš ir visuomenė“ skatina gilesnį temų, aktualių jaunam žmogui, pažinimą. Veiklos metu mokiniai įsitraukė į diskusiją tokiomis temomis kaip sveiki įpročiai, maistas, priklausomybės, ekologija. Drauge su kolegomis iš Italijos ir Latvijos surado visus mus siejančius bendrumus ir priėjo bendros išvados, kad labais svarbu pastebėti aplink mus esančius bei skirti jiems dėmesio.

Veiklos „Sporto salė“ tikslas – pasiūlyti partneriams žaidimus ir pratimus susipažinimui, energijai ir atsipalaidavimui. Nors nėra galimybės žaisti drauge, bet yra galimybė žaisti lyg būtume drauge!

VTMC buvo atsakingas už veiklą „Radijo stotis“, kurios tikslas – supažindint partnerius su radijo stotimi, jos veikimo principais, įranga bei radijo stotyje dirbančių žmonių darbais ir funkcijomis. Latvijos ir Italijos mokyklų mokiniai vaizdo įrašę susipažinę su radijo stotimi, kviečiami tapti radijo žinių tarnybos žurnalistais ir paruošti po trumpą garso pranešimą apie savo šalį ir mokyklą.

Kviečiame peržiūrėti vaizdo įrašą čia: https://www.facebook.com/ateitiesprofesija/videos/419572723181865

0001_iliustracijos-svetainei-11_1640872854-d34c4ffd27f7e117ab367de810ee4c84.png