Priėmimas į 9 ir 10 klasę

Sveiki, stovintys ant pasirinkimo slenksčio, aštuntokai ir jų tėvai,
 
Aštuoneri mokslo metai praėjo ir liko tik keli mėnesiai, po kurių turėsite pasirinkti tolimesnę mokymosi kryptį.

Pasirinkti svarbu, nes kiekvienas turite galimybę savo ateitį nukreipti tam tikra linkme. Mokymosi kelias gali būti nukreiptas į akademinius pasiekimus arba į praktinių gebėjimų tobulinimą bei tolimesnį taikymą Jūsų ar Jūsų vaiko karjeroje. Mes siūlome Jums pagrindinio ugdymo II dalies kokybišką ugdymą su kompetentinga ir supratinga mokytojų komanda. Mokytojų pagalbininkų vedami mokiniai suranda savo stipriąsias puses, įgauna pasitikėjimo pasirenkant profesinę kryptį. Mokykloje dirba šauni pagalbos mokiniui komanda: socialiniai pedagogai, psichologas.

Ugdymo proceso metu mokiniai susipažins su IT, verslo ir administravimo, inžinerijos sektorių profesijomis. Mokiniams netrūks popamokinės veiklos, renginių, susitikimų su įvairių profesijų atstovais, pažintinių išvykų į partnerių įmones ir organizacijas, galės praktiškai išbandyti ir „pasimatuoti" profesijas pasirinkus profesinio mokymo modulius. Po sėkmingai užbaigtų dviejų (9-10 kl.) mokslo metų siūlome platų specialybių spektrą:
  • Inžinerijos: suvirintojo, automatinių sistemų mechatroniko;
  • IT: programuotojo, kompiuterinės įrangos derintojo, kompiuterinio projektavimo operatoriaus, multimedijos;
  • Verslo ir administravimo: finansinių paslaugų teikėjo.
Tęsiant mokslus (11-12 kl.) įgaunate teisę į stipendiją bei materialinę paramą. Savo mokiniams siūlome apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. Mokiniai atlieka praktiką Lietuvos bei užsienio įmonėse. 

Kaip įstoti mokytis 9-10 klasėse?

Jums tik reikia:

Nuo kovo 1 d. iki rugpjūčio 29 d. atsiųsti prašymą dėl pagrindinio ugdymo II dalies mokymo programos vykdymo. Prašymo formą galite atsiųsti čia (atsiųsti), užpildytą prašymą siųskite el. paštu info@techin.lt

Birželio mėn. (po 8 klasės baigimo) pakviesime atvykti pas mus (adresai: Pamėnkalnio g. 11 arba Trinapolio g. 2, Vilnius) pasirašyti sutartį (sutartį privalo pasirašyti vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų)) bei pateikti:

  • sveikatos pažymą (forma 027a);
  • 2 nuotraukas mokinio pažymėjimo išdavimui;
  • mokinio asmens dokumento kopiją;
  • pagrindinio ugdymo I dalies baigimo pažymėjimą (pažyma, kad perkelti į 9 klasę).

Lauksime Jūsų!

Dokumentų pateikimo datos

Prašymus pateikti galite nuo 2023 m. kovo 1 d. iki 2023 m. rugpjūčio 29 d.
Dokumentus galite pateikti nuo 2023 birželio 20 d. iki 2023 rugpjūčio 30 d.

individuali konsultacija

Jei turite klausimų ir norėtumėte pasikonsultuoti dėl mokymosi 9 -10 klasėse Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centro gimnazijos skyriuje, palikite savo kontaktinę informaciją žemiau esančioje formoje ir mes su jumis susisieksime!Kontaktai

Gimnazijos skyriaus vedėja

Marina Aladovičienė

Tel. 8 640 19 522

El. paštas: marina.aladoviciene@techin.lt