Metalo apdirbimo staklininkas (-ė)

Siekiantys įgyti pirmą arba antrą kvalifikaciją gali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas. Negavę valstybės finansuojamos vietos ar turintys daugiau nei dvi kvalifikacijas už mokymą moka savo lėšomis. Likus laisvų vietų po pagrindinio priėmimo organizuojamas papildomas priėmimas. Papildoma informacija skelbiama ir prašymai mokytis yra priimami internetu LAMA BPO sistemoje.


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

M32071501
10 mėn. (60 kr.)

Nesuteikiamas vidurinis išsilavinimas

M32071501
10 mėn. (60 kr.)

T32071501
8 mėn. (52 kr.)

M32071501 - 47,00 Eur. už kreditą

T32071501 -  40,09 Eur. už kreditą

Mokymas vykdomas Energetikos ir mechatronikos skyriuje (Kalvarijų g. 159, Vilnius) Mokymo programos aprašas 
MOKYMO TURINYS
Metalo apdirbimo staklininko kvalifikacijos siekiantys asmenys bus mokomi mašinų gamybos ir metalų tekinimo, gręžimo, frezavimo, šlifavimo technologijų. Specialistas bus ruošiamas atlikti metalo apdirbimo staklių priežiūros ir remonto darbus. Metalo apdirbimo staklininkas – tai universalus specialistas, išmanantis apie gamybos žaliavas, turintis elektrotechnikos pagrindus, gebantis skaityti brėžinius bei pats juos ruošti. Tokiam specialistui taip pat aktualu gebėti atlikti techninius matavimus ir naudoti įvairias ruošinių apdorojimo technologijas.
KARJEROS PERSPEKTYVOS
Baigę mokymo programą absolventai gali dirbti metalo apdirbimo ir įvairių mechaninių mašinų gamybos įmonėse. Šių specialistų poreikis darbo rinkoje, Darbo biržos duomenimis, yra ypač aukštas. Pramonės įmonės, kuriose gali dirbti šios krypties specialistai, priklauso vienam iš labiausiai besivystančių ir moderniausių šalyje sektorių. Baigę mokymo programą asmenys mokymąsi gali tęsti pagal inžinerinės krypties aukštojo mokslo programas.


Priėmimas: teik prašymą internetu


http://profesinis.lamabpo.lt