Marius pasirinko mokymąsi profesinėje mokykloje Marius yra arčiau savo svajonės! Šiandien vaikinas dalijasi lemtingo pasirinkimo motyvais.
 
„Šią specialybę rinkausi savarankiškai ir gerai žinodamas, ko noriu. Nuo mažens ši sritis mane domino: konstruoti, ardyti ir vėl surinkinėti elektros prietaisus – vienas mėgstamiausių mano vaikystės užsiėmimų. Tiesa, įstojus nepasirodė taip lengva, kaip maniau. Pirminis įsivaizdavimas apie pasirinktą profesiją buvo kiek naivus: daugelį dalykų reikėjo mokytis nuo nulio, įdėti daugiau pastangų, mokytis naujų ir gana sudėtingų disciplinų. Bet mokytis ir dirbti tai, ką mėgsti, nepaisant iššūkių – vienas malonumas. Juk tik vidinė motyvacija gali suteikti pakankamai ryžto ir užsispyrimo tapti geru specialistu. Pasirinkusių ne savo kelią, o tai, ko nori jų artimieji arba tai, kas neva ant bangos, tiesiog nesuprantu,“ – teigia Marius.


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina 

Nevykdoma

M44071304
 10 mėn. (60 kr.)

T43071304 10 mėn. (50 kr.)

M44071304 - 49.85 Eur. už kreditą

T43071304 - 42.38 Eur. už kreditą

Mokymas vykdomas Energetikos ir mechatronikos skyriuje (Kalvarijų g. 159, Vilnius) Mokymo programos aprašas 
Konsultacijos telefonu: 8 640 19 536
MOKYMO TURINYS

Elektriko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam elekrikui parengti, kuris gebėtų atlikti bendruosius elektrotechnikos ir elektronikos darbus, įrengti ir eksploatuoti elektros mašinas, įrengti ir eksploatuoti žemos įtampos iki 1000 V apšvietimo ir galios elektros įrenginių instaliaciją, įrengti ir eksploatuoti skirstomojo tinklo 0,4 – 35 kV įtampos ir perdavimo tinklo 110 - 400 kV įtampos elektros įrenginius. Programoje siekiama sudaryti tinkamas mokymo ir mokymosi sąlygas, kurios užtikrintų kompetencijų, reikalingų skirtingiems elektriko darbo procesams atlikti, ugdymą: reikalingų įrankių, prietaisų, medžiagų parinkimą ir paruošimą, saugios darbo vietos paruošimą, kokybišką, patikimą ir saugų elektros įrenginių įrengimą (montavimą), patikimos ir saugaus elektros įrenginių eksploatavimo užtikrinimą (techninę priežiūrą, remontą, derinimą, matavimus, bandymus, elektros įrenginių technologinį valdymą).

Įgiję kvalifikaciją asmenys galės dirbti įmonėse, organizacijose, kurios montuoja ir eksploatuoja vartotojo elektros įrenginius, žemosios ir aukštosios įtampų skirstomuosiuose ir perdavimo tinkluose. Baigus šią programą ir siekiant vykdyti kvalifikuotam elektrotechniniam personalui priskiriamas funcijas, būtina teisės aktų nustatyta tvarka įgyti apsaugos nuo elektros kvalifikaciją.

KARJEROS PERSPEKTYVOS
Baigusieji mokymo programą gali dirbti įmonėse, eksploatuojančiose ir prižiūrinčiose elektros įrengimus ir sistemas, steigti individualią verslo įmones.
Absolvento žodis
Ar įsivaizduojate šiuolaikinį pasaulį be elektros? Kartais net nesusimąstome, o kaip gi ji patenka į mūsų namus ir kokie profesionalai visą šią nematomą srautą mums atgabena.

„Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kuriantys Lietuvą. Pameistrystė“ herojus Daugirdas Valys yra vienas tų žmonių, be kurių mūsų namai skęstų tamsoje.

Elektriko profesiją Jis pasirinko studijuoti Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN), kuriame šiai profesijai, pasak jaunuolio, yra keliami aukšti reikalavimai.

Būtent šioje mokymosi įstaigoje ir atsiskleidė jaunuolio talentas bei turimos tinkamos savybės tapti geru elektriku. Vienam iš mokytojų pasiūlius, Daugirdas pasirinko elektriko profesiją studijuoti pagal pameistrystės mokymo formą, kurią gali pasirinkti ir inicijuoti tiek pats mokinys, tiek darbdavys ar pati mokymosi įstaiga.
 
Baigęs profesinę mokyklą ir įgijęs elektriko profesiją, Daugirdas gali drąsiai sakyti, kad mitai apie mokslą profesinėje mokykloje ir baimės, kad profesinis mokslas ne jam, buvo visiškai sugriauti.

Apie visus iššūkius, su kuriais teko susidurti Daugirdui darbo vietoje, žiūrėkite laidoje „Kuriantys Lietuvą. Pameistrystė“Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/