Biuro administratorius (-ė)

Prieš metus į Vilnių iš Radviliškio atvykusi Luka Kolesnikovaitė šiandien į gimtus namus jau grįžta, turėdama profesiją. Pasirinkusi šią profesinio mokymo programą Luka turėjo galimybę vos per vienerius metus įgyti viešojo administravimo įgūdžių ir žinių, reikalingų darbui biure.
 
„Šią specialybę pasirinkau, nes žinojau, kad tokios pareigos reikalauja kruopštumo, apdairumo, dokumentų rengimo įgūdžių, gebėjimo valdyti gausią informaciją ir spręsti konfidencialius klausimus. O aš visada norėjau dirbti darbą, kuriame galėčiau realizuoti savo organizacinius gebėjimus ir parodyti atsakomybę. Svajojau dirbti biure, būti atsakinga už svarbias organizacijos funkcijas“, – savo motyvus atskleidžia mergina. 


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

P42041501
2 m. 3 mėn. (60 kr.)

P43041501
10 mėn.(60 kr.)

T43041502
10 mėn. (50 kr.)

P43041501 - 47.68 Eur. už kreditą

T43041502 - 40.20 Eur. už kreditą

Mokymas vykdomas Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius) Mokymo programos aprašas 
Konsultacijos telefonu: 8 640 19535
MOKYMO TURINYS

Biuro administratoriaus modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam biuro administratoriui parengti, kuris gebėtų savarankiškai tvarkyti įstaigos dokumentaciją, teikti pagalbą įstaigos vadovybei ir darbuotojams organizuojant kasdienę įstaigos veiklą, priimti ir aptarnauti įstaigos lankytojus.

KARJEROS PERSPEKTYVOS


Asmuo, įgijęs biuro administratoriaus kvalifikaciją, galės dirbti valstybinėse ir privačiose įmonėse, įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose.

Biuro administratoriui svarbios asmeninės savybės: kruopštumas, atsakingumas, paslaugumas, mandagumas ir komunikabilumas.Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/