JavaScript programuotojas (-a)

JavaScript programuotojo modulinė profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą darbuotoją, gebantį projektuoti ir kurti vartotojo kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir kt. prieigos įrenginiuose naudojamą programinę įrangą (angl. front-end), parengtą jungtis prie serverių sistemų, duomenų bazių, valdyti programavimo aplinką ir kūrimo procesą.

„Norint tapti geru programuotoju perskaityti vieną kitą knygą toli gražu nepakaks – reikia pajusti realaus praktinio darbo skonį“, – sako žiniatinklio programuotojas Aleksandras. Vaikinas tikina, kad svariausi jo pasirinkimo mokytis profesinėje mokykloje motyvai yra galimybė semtis žinių iš savo srities profesionalų, įgyti specialybę vos per vienerius metus ir visiškai nemokamai bei atlikus praktiką įmonėje tuoj pat įsidarbinti. Jaunuolis mano, kad kai ateina metas rinktis, žinoma, daug ką lemia ne tik pragmatiški sprendimai, bet ir profesijos žavesys, asmeninis pasiryžimas.
 
„Mokydamasis supranti, kad įgaudamas daugiau žinių vis ryškiau matai, kur dar reikėtų tobulėti. Tam palaikymo užtenka ir iš mokytojų pusės – individualus dėmesys ir pagalba yra garantuoti. Gliaudydamas užduotis galiausiai jautiesi it kalnus nuvertęs, ir šis pasimėgavimas savo pergalėmis skatina judėti pirmyn. Neabejoju, kad iššūkių nepabūgsiu ir ateityje!“ – pasakoja Aleksandras. 


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

P42061303

2 m. 3 mėn. (60 kr.)

P43061303

10 mėn. (60 kr.)

T43061306

10 mėn. (50 kr.)

 

P43061303 - 47.68 Eur. / 1 kreditas

T43061306 - 40.20 Eur. / 1 kreditas

Mokymas vykdomas Energetikos ir mechatronikos skyriuje, Kalvarijų g. 159, Vilnius

Mokymo programos aprašas 
Stojant į šią programą yra laikomas testas stojančiojo pasirengimui mokytis nustatyti (testo užduočių aprašas).

MOKYMO TURINYS
Būsimasis JavaScript programuotojas mokysis projektuoti ir kurti vartotojo kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir kt. prieigos įrenginiuose naudojamą programinę įrangą (angl. front-end), parengtą jungtis prie serverių sistemų, duomenų bazių, valdyti programavimo aplinką ir kūrimo procesą.
KARJEROS PERSPEKTYVOS
Dirbama komandoje ir (arba) individualiai, galimas lankstus darbo grafikas, nuotolinis darbas. Jaunesnysis JavaScript programuotojas paprastai dirba prižiūrimas vyresniojo specialisto ir vykdo jam iš anksto suformuluotas ir pateiktas užduotis, savarankiškai fiksuoja ir pats tikrina savo darbo rezultatus, dirba ir bendrauja su kolegomis (kolegomis programuotojais, sistemų analitikais, testuotojais, priežiūros specialistais, projektų vadovais), keičiantis technologijoms nuolat atnaujina ir gilina žinias, ir tobulina savo įgūdžius. Jo darbo rezultatai tikrinami prieš integruojant į bendrą komandos darbo rezultatą. Augant specialisto patirčiai jo savarankiškumo lygmuo didėja.

Jaunesniajam JavaScript programuotojui svarbios šios asmeninės savybės: kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, dėmesio koncentracija.


Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/


Galerija