Kompiuterinio projektavimo operatorius (-ė)

Siekiantys įgyti pirmą arba antrą kvalifikaciją gali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas. Negavę valstybės finansuojamos vietos ar turintys daugiau nei dvi kvalifikacijas už mokymą moka savo lėšomis. Likus laisvų vietų po pagrindinio priėmimo organizuojamas papildomas priėmimas. Papildoma informacija skelbiama ir prašymai mokytis yra priimami internetu LAMA BPO sistemoje.


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

M43061102
2 m. 7 mėn. (90 kr.)

M44061111
1,5 m. (90 kr.)

T43061202
1 m. (70 kr.)

M43061102 - 47.68 Eur. už kreditą

M44061111 - 47.68 Eur. už kreditą

T43061202 - 40.20 Eur. už kreditą

Mokymas vykdomas Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius) Mokymo programos aprašas
Konsultacijos telefonu: 8 640 19535
MOKYMOSI TURINYS
Būsimas specialistas turi perprasti nesudėtingus kompiuterinės ir inžinerinės grafikos objektus, sugebėti atlikti jų sudėtinių dalių projektavimo darbus, apimant informacinių ir leidybos technologijų taikymą, inžinerinių brėžinių, dvimatės ir trimatės kompiuterinės grafikos objektų ir jų projekcijų projektavimą ir redagavimą, trimačių objektų vaizdavimą ir komponavimą kompiuterinės grafikos programomis, grafinio dizaino raiškos priemonių taikymą, objektų vizualizacijų modeliavimą, mechaninių konstrukcijų, medinių konstrukcijų, baldų ir interjero detalių brėžinių ir statybinių konstrukcijų braižymą, rastrinių vaizdų kūrimą ir redagavimą, erdvinių kūnų projektavimą virtualioje aplinkoje, tinklapių kūrimą naudojant komandinio darbo lanksčias metodikas bei priemones.
KARJEROS PERSPEKTYVOS
Įgijęs kvalifikaciją asmuo galės dirbti informacijos ir ryšio technologijų sektoriaus verslo įmonėse bei kitų sektorių organizacijų padaliniuose, kurie teikia kompiuterinės ir inžinerinės grafikos objektų projektavimo paslaugas. Toks specialistas dažniausiai dirba stacionarioje darbo vietoje, darbdavio biure, naudodamas kompiuterį ir atitinkamą programinę įrangą. Kompiuterinio projektavimo operatorius paprastai dirba prižiūrimas vyresniojo specialisto ir vykdo jam iš anksto suformuluotas ir pateiktas užduotis. Jo darbo rezultatai, tikrinami prieš integruojant į bendrą komandos darbo rezultatą. Augant specialisto patirčiai jo savarankiškumo lygmuo didėja.
DARBDAVIŲ ŽODIS
Architektūros atelje duris atvėręs praktikantas – būsimas kompiuterinio projektavimo specialistas – savo darbo rezultatais įrodė, kad turi pakankamus įgūdžius, reikalingus toliau tobulintis statinių projektavimo srityje, o kaip pradedantysis – ir pakankamai savarankiškas. Kolektyvas susipažino su išties motyvuotu ir gebančiu koncentruotis į pavestas užduotis jaunuoju kolega, – teigia įmonės direktorius Audrius Žigunis.


Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/