Kompiuterių tinklų derintojas (-a)

Siekiantys įgyti pirmą arba antrą kvalifikaciją gali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas. Negavę valstybės finansuojamos vietos ar turintys daugiau nei dvi kvalifikacijas už mokymą moka savo lėšomis. Likus laisvų vietų po pagrindinio priėmimo organizuojamas papildomas priėmimas. Papildoma informacija skelbiama ir prašymai mokytis yra priimami internetu LAMA BPO sistemoje.


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

M43061107
2 m. 3 mėn. (60 kr.)

M44061106
10 mėn. (60 kr.)

T43061203
10 mėn. (50 kr.)

T43061203 - 40.20 Eur
Mokymas vykdomas Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius) Mokymo programos aprašas
MOKYMOSI TURINYS
Kvalifikuotas kompiuterių tinklų derintojas turi išmanyti darbą kompiuterių tinkle ir gebėti dirbti įmonėse, kuriose įdiegta techninė bei programinė įranga, sukurtas kompiuterių tinklas. Specialistas mokės atlikti nesudėtingų sistemų dizaino ir architektūros techninių sąlygų ir duomenų modelių derinimą, kompiuterinių tinklų komponenčių derinimą, rūpinsis kibernetine sauga, naujų darbo vietų įrengimų, tinklų inventorizacijos procedūrų priežiūra, tinklo duomenų srautų stebėjimu.
KARJEROS PERSPEKTYVOS
Kompiuterių tinklų derintojas gali dirbti įmonėse, kurios turi išplėtotą kompiuterių tinklą ir įmonėse, kurios užsiima telekomunikacinių paslaugų diegimu. Mokslą galima tęsti pagal aukštojo mokslo technologijos mokslų studijų srities programas. 


Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/