Multimedijos technikas (-ė)

Algis Dmukauskas savo pavyzdžiu drąsina būsimus specialistus. „Kadangi esu įgijęs kelias profesijas, visuomet sulaukdavau kitų žmonių klausimų, kaip pavyksta jas suderinti. Atsakymas paprastas – visi pasirinkimai yra prasmingi ir skirtingose gyvenimo situacijose pasitarnauja visos iki tol turėtos patirtys. Tiesa, prisipažinsiu, kad ne nuolat jaučiu užtikrintumą, nerdamas į naujas veiklas. Lygiai taip buvo ir mąstant apie galimybę mokytis multimedijos paslaugų teikėjo specialybės. Tik kiek vėliau labai aiškiai suvokiau – ryžtis šiai avantiūrai buvo verta.
 
Baigęs mokslus tvirtai apsisprendžiau karjerą sieti su darbu filmavimo aikštelėje. Nejaučiau būtinybės likti dirbti Vilniuje, veikiau norėjau turėti sau mielą darbą, tad pirmąjį karjeros laiptelį užkopiau neįtikėtinai greitai. Neprabėgus nė dienai po to, kai rankose laikiau diplomą, įsidarbinau savanoriu Panevėžio „Gerų naujienų televizijoje“. Kai patirties bagažas padidėjo, tapau oficialiu komandos nariu. Dirbdamas televizijoje nuoširdžiai atsiduodu savo darbui: stengiuosi nuolat tobulėti, dirbu kruopščiai ir domiuosi naujovėmis. Svarbiausia suvokti, jog dirbi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų – žiūrovų. Darbo prasmės suvokimas gena mane pirmyn ir mano svajones bei siekius paverčia realybe. Nebijokite ir Jūs rizikuoti – tikiu, tai veda iki profesinės ir asmeninės laimės,“ – pasakoja vaikinas.


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

P42061101

2 m. 3 mėn. (60 kr.)

P43061101 10 mėn. (60 kr.)

T43061101
10 mėn. (50 kr.)

P42061101 - 47.68 Eur. už kreditą

P43061101 - 47.68 Eur. už kreditą

T43061101 - 40.20 Eur už kreditą

Mokymas vykdomas Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius) Mokymo programos aprašas
MOKYMO TURINYS
Multimedijos techniko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam multimedijos technikui parengti, kuris gebėtų savarankiškai kurti bei redaguoti dvimatės ir trimatės grafikos produktus, kurti ir redaguoti animacijos produktus, kurti, montuoti bei redaguoti vaizdo ir garso produktus, kurti skaitmeninės komunikacijos kanalus ir publikuoti vaizdo bei garso produktus.
KARJEROS PERSPEKTYVOS

Asmuo, įgijęs multimedijos techniko kvalifikaciją, galės dirbti kino pramonėje, televizijos ir radijo kompanijose, skaitmeninių medijų įmonėse, reklamos agentūrose, taip pat individualiai.

Tipinės darbo priemonės: kompiuterinė ir programinė įranga, vaizdo ir garso įranga, biuro technika, ryšių priemonės.

Tipinės darbo sąlygos: būdingas individualus ir komandinis darbas, dirbama uždaroje aplinkoje. Galimas nuotolinis darbas. Gali būti taikomas lankstus darbo grafikas.

Multimedijos technikui svarbios šios asmeninės savybės: savarankiškumas, kūrybiškumas, komunikabilumas, dėmesio koncentracija.Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/