Žiniatinklio programuotojas (-a)

„Norint tapti geru programuotoju perskaityti vieną kitą knygą toli gražu nepakaks – reikia pajusti realaus praktinio darbo skonį“, – sako žiniatinklio programuotojas Aleksandras. Vaikinas tikina, kad svariausi jo pasirinkimo mokytis profesinėje mokykloje motyvai yra galimybė semtis žinių iš savo srities profesionalų, įgyti specialybę vos per vienerius metus ir visiškai nemokamai bei atlikus praktiką įmonėje tuoj pat įsidarbinti. Jaunuolis mano, kad kai ateina metas rinktis, žinoma, daug ką lemia ne tik pragmatiški sprendimai, bet ir profesijos žavesys, asmeninis pasiryžimas.
 
„Mokydamasis supranti, kad įgaudamas daugiau žinių vis ryškiau matai, kur dar reikėtų tobulėti. Tam palaikymo užtenka ir iš mokytojų pusės – individualus dėmesys ir pagalba yra garantuoti. Gliaudydamas užduotis galiausiai jautiesi it kalnus nuvertęs, ir šis pasimėgavimas savo pergalėmis skatina judėti pirmyn. Neabejoju, kad iššūkių nepabūgsiu ir ateityje!“ – pasakoja Aleksandras. 


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

M43061101
2 m. 3 mėn. (60 kr.)

M44061108
10 mėn. (60 kr.)

T43061303
10 mėn. (50 kr.)

M44061108 - 44,06 eur. už kreditą.

M43061101 - 44.06 eur. už kreditą.

T43061303 - 37,15 eur. už kreditą.

Mokymas vykdomas Energetikos ir mechatronikos skyriuje (Kalvarijų g. 159, Vilnius) Mokymo programos aprašas
MOKYMO TURINYS
Būsimas specialistas turi gebėti eksploatuoti kompiuterio techninę įrangą ir derinti operacines sistemas, pritaikyti taikomąsias programas įvairiems vartotojų poreikiams bei mokės projektuoti, kurti ir administruoti internetinius puslapius. Būsimi specialistai sugebės pateikti vizualinį turinį įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis, kurti vektorinius vaizdus, redaguoti ir montuoti taškinės grafikos darbus. Žiniatinklio programuotojas taip pat gebės taikyti logines funkcijas programavime ir objektinio programavimo technologiją kuriant internetinius puslapius su tam pritaikyta programavimo kalba bei kurti, testuoti ir talpinti internetinėje parduotuvėje nesudėtingas, dinaminės vartotojo sąsajos Android aplikacijas, optimizuotas skitingiems mobiliems įrenginiams, o taip pat išmanys XMLjQery ir AngularJS karkasų naudojimą internetiniuose puslapiuose.
MOKINIŲ DARBAI

2020 m. Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos trisdešimtmečiui, Vilniaus technologijų mokymo centro žiniatinklio programuotojo mokymo programoje besimokančios Domenika ir Lina sukūrė laisvės vėjo kupiną sveikinimą, kviečiantį spustelėti kiekvieną besisukantį malūnėlį ir praturtinti save žiniomis ir mažiau girdėtais faktais apie kovo 11-ąją.

Šventinį sveikinimą rasite čia(link is external)!

KARJEROS PERSPEKTYVOS
Įgiję kvalifikaciją asmenys galės atlikti internetinių puslapių projektavimo, kūrimo ir administravimo darbus, taikyti objektinio programavimo technologiją, naudotis web platformomis, atlikti nesudėtingus tinklapių testavimo atvejus rankiniu ir automatiniu būdu, talpinti internetinėje parduotuvėje nesudėtingas dinaminės vartotojo sąsajos Android programėles, optimizuotas mobiliems įrenginiams, analizuoti ir taikyti informacinių sistemų saugumo priemones.


Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/