Multimedijos paslaugų teikėjas (-a)

Algis Dmukauskas savo pavyzdžiu drąsina būsimus specialistus. „Kadangi esu įgijęs kelias profesijas, visuomet sulaukdavau kitų žmonių klausimų, kaip pavyksta jas suderinti. Atsakymas paprastas – visi pasirinkimai yra prasmingi ir skirtingose gyvenimo situacijose pasitarnauja visos iki tol turėtos patirtys. Tiesa, prisipažinsiu, kad ne nuolat jaučiu užtikrintumą, nerdamas į naujas veiklas. Lygiai taip buvo ir mąstant apie galimybę mokytis multimedijos paslaugų teikėjo specialybės. Tik kiek vėliau labai aiškiai suvokiau – ryžtis šiai avantiūrai buvo verta.
 
Baigęs mokslus tvirtai apsisprendžiau karjerą sieti su darbu filmavimo aikštelėje. Nejaučiau būtinybės likti dirbti Vilniuje, veikiau norėjau turėti sau mielą darbą, tad pirmąjį karjeros laiptelį užkopiau neįtikėtinai greitai. Neprabėgus nė dienai po to, kai rankose laikiau diplomą, įsidarbinau savanoriu Panevėžio „Gerų naujienų televizijoje“. Kai patirties bagažas padidėjo, tapau oficialiu komandos nariu. Dirbdamas televizijoje nuoširdžiai atsiduodu savo darbui: stengiuosi nuolat tobulėti, dirbu kruopščiai ir domiuosi naujovėmis. Svarbiausia suvokti, jog dirbi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų – žiūrovų. Darbo prasmės suvokimas gena mane pirmyn ir mano svajones bei siekius paverčia realybe. Nebijokite ir Jūs rizikuoti – tikiu, tai veda iki profesinės ir asmeninės laimės,“ – pasakoja vaikinas.


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

Nevykdoma

M44061107
10 mėn. (60 kr.)

T43061302
8 mėn. (50 kr.)

M44061107 - 44,06 Eur. už kreditą

T43061302 - 37,15 Eur. už kreditą

Mokymas vykdomas Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius) Mokymo programos aprašas
MOKYMO TURINYS
Būsimas specialistas turi išmanyti tradicinės animacijos pagrindus, mokėti dirbti su programa „Maya“, naudoti kompiuterinę grafiką, kurti vaizdo filmus ir garso takelius, juos redaguoti, montuoti, ruošti scenarijų, planuoti, kurti scenografiją bei išmanyti socialinės medijos projektavimą ir kūrimą. 
KARJEROS PERSPEKTYVOS
Multimedijos paslaugų teikėjas dirba filmavimo aikštelėse, TV reklamos agentūrose, visuomenės informavimo, viešosios komunikacijos įmonėse ir organizacijose.


Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/