Vizualinės reklamos gamintojas (-a)

Rinolda Šveikauskaitė pagal įgytą kavalifikaciją įsidarbino vos po pusės metų vizualinės reklamos gamybos studijų profesinėje mokykloje, o ilgainiui sulaukė ir paaukštinimo. Iki karjeros šuolio mergina ėjo ilgai – baigusi studijas universitete, ji apsisprendė pasukti savo gyvenimą šimtu aštuoniasdešimčia laipsnių. Šiandien mergina gailisi tik vieno, kad lemtingo žingsnio nepadarė kur kas anksčiau.
 
„Susidūriau su dažna jaunam žmogui iškylančia problema – apniko abejonės, ar pasirinktas profesinis kelias ištikro yra tinkamas man. Ilgai galvojau apie tai ir svarsčiau keletą pasirinkimų: arba sukandus dantis įgyti darbinės patirties turimam išsilavinimui artimoje srityje, arba radikaliai keisti profesinę kryptį. Natūralu, kad keturis metus jau paaukojęs mokslams ir planuodamas keisti profesinę kryptį ieškai, kaip tai padaryti per kuo trumpesnį laiką. Taigi po ilgų svarstymų visgi pasirinkau vizualinės reklamos gamybos mokymo programą Vilniaus technologijų mokymo centre. Šis pasirinkimas man atvėrė akis,‟ – savo patirtį liudija Rinolda.


INFORMACIJA STOJANTIEMS
Baigusiems 10 klasių Baigusiems 12 klasių Baigusiems profesinę ar aukštąją mokyklą Kredito kaina įstojusiems į nefinansuojamą vietą

Nevykdoma

M44041401
2 m. (110 kr.)

Nevykdoma 44,06 Eur
Mokymas vykdomas Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius) Mokymo programos aprašas
MOKYMO TURINYS
Vizualinės reklamos gamintojo kvalifikacijos siekiantys asmenys gebės organizuoti ir parengti prekių bei paslaugų reklamą, įvertinti reklamos išlaidas ir efektyvumą, sudaryti bendradarbiavimo sutarčių projektus, parinkti ir sukurti reklaminį tekstą, reportažą, vaizdo ar garso klipą, naudotis kompiuterinėmis reklamos programomis internete. Būsimas specialistas išmanys vadybos, dizaino ir meno, reklamos, vartotojų psichologijos pagrindus, klientų aptarnavimo principus, mokės naudotis informacinėmis technologijomis.
KARJEROS PERSPEKTYVOS
Baigę mokymo programą gali dirbti reklamos agentūrose, įvairių įmonių reklamos ir viešosios komunikacijos skyriuose, maketuoti reklaminius leidinius, kurti internetinius tinklalapius.
DARBDAVIIŲ ATSILIEPIMAI
Vizualinės reklamos spaudos produktų gamybos lyderė Baltijos šalyse, įmonės Flexpro gamybos vadovas apie Vilniaus technologijų mokymo centro mokinius atsiliepė: „Ina ir Modestas antro kurso pradžioje mūsų įmonėje įsidarbino įrangos operatoriais. Puikiai įsiliejo į kolektyvą, yra labai imlūs ir žingeidūs. Labai greitai įsisavino darbo vizualinės reklamos gamybos įmonėje specifiką, ir nepraėjus nei dviems mėnesiams nuo darbo pradžios savarankiškai dirba prie pjovimo įrangos, skaitmeninės spaudos bei automatinio klijavimo mašinų.“ -  Sergej Zujev, gamybos vadovas.


          Priėmimas: teik prašymą internetu


https://profesinis.lamabpo.lt/